Kokku
15,64 €
0,00 €
Vegan sweetener for foods and drinks NOW Foods Better Stevia Liquid, Original, stevia in liquid form, unflavored, package contains: 237 ml. Gluten-free, sugar-free, GMO-free.
| Kaal | 237 g |
|---|---|
| Täiendusliik | vedelik |
| Sertifitseerimine | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Kaal | 237g |
| Bränd | NOW Foods |
| EAN | 733739069597 |
| Päritoluriik | Ameerika Ühendriigid |
| Expiry date | 2030-02-28 |
| Sisu | 237 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tellimused
Teave
Shopping
Märkused
Kas vajate abi?
Me kasutame küpsiseid, et meie veebilehe kasutamine oleks teie jaoks parim, et edastada reklaame ja analüüsida meie külastatavust (mis aitab meil seda parandada). Samuti väärtustame teie privaatsust. Palun valige oma eelistus (saate seda igal ajal muuta).