Total
35,80 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement containing vegetable protein and amino acids SAN RawFusion is a mixture of peas, brown rice, artichokes and sunflower oil. Contains 21g of protein and 4.5g of BCAA per serving. Flavor: Vanilla Bean, package contains: 933g. Gluten-free, GMO-free.
| Weight | 933 g |
|---|---|
| Supplement type | powder |
| Certification | gluten free, non gmo, vegan |
| Weight | 933g |
| Flavor | Vanilla Bean |
| Brand | SAN |
| EAN | 672898530565 |
| Country of origin | United States |
| Content | 933g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Shopping
Notes
Need help?
We use cookies for your best experience of our site, to serve ads and analyze our traffice (which help us to improve). We also value your privacy. Please choose your preference (you can change it anytime).