V košarici ni izdelkov.
SAN RawFusion, Vanilla Bean (933g)
Vegansko prehransko dopolnilo z rastlinskimi beljakovinami in aminokislinami SAN RawFusion je mešanica graha, rjavega riža, artičok in sončničnega olja. Vsebuje 21 g beljakovin in 4,5 g BCAA na odmerek. Okus: Vsebuje: 1: 933g. Brez glutena, brez GSO.
P9284
Stock: 10
Opis
SAN RawFusion
- Nova generacija rastlinskih beljakovin
- Več kot leto dni intenzivnih raziskav in razvoja tehnologij hladnega iztiskanja je privedlo do neprekosljive, vegansko odobrene beljakovinske formule družbe SAN.
- RAWFUSION ni le vir rastlinskih beljakovin, ki ni preverjen s projektom GSO, temveč tudi vsebuje kar 21 gramov naših biofermentiranih beljakovin na odmerek, zato je idealen za vsakogar.
- Ekskluzivna mešanica izolata grahovih beljakovin, koncentrata beljakovin iz kaljenega rjavega riža, koncentrata beljakovin artičoke in matrice sončničnega olja, bogate z EFA, zagotavlja to patentirano formulo, ki je idealna za vegane in je visokobeljakovinska, razumna izbira tudi za nevegane.
- Z več kot 4,5 grama BCAA na odmerek aminokislinski profil izdelka RAWFUSION dosega aminokislinski profil mlečnih beljakovin, vendar brez pomanjkljivosti mlečnih ali živalskih beljakovin.
Dodatne podrobnosti
| Teža | 933 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | prašek |
| Certificiranje | brez glutena, brez gmo, veganski |
| Teža | 933g |
| Okus | Vanilla Bean |
| Blagovna znamka | SAN |
| EAN | 672898530565 |
| Država izvora | Združene države Amerike |
| Vsebina | 933g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Blagovna znamka
Blagovna znamka
SAN
SAN Nutrition je na trgu že od leta 1994 in od takrat je uspel pridobiti velik krog zadovoljnih strank. Njihova ciljna skupina so fitnes navdušenci, ki jim je pomembna kakovostna hrana. Njihovi izdelki so namenjeni tudi veganom in vegetarijancem, ki imajo večje in posebne zahteve glede hranilne vrednosti prehranskih dopolnil. SAN Nutrition sodeluje tudi z Rdečim križem in Unicefom.