SAN RawFusion, Vaniljapapu (933g)
Vegaaninen ravintolisä, joka sisältää kasviproteiinia ja aminohappoja SAN RawFusion on herneiden, ruskean riisin, artisokkien ja auringonkukkaöljyn seos. Sisältää 21 g proteiinia ja 4,5 g BCAA:ta annosta kohti. Vaniljapapu, pakkaus sisältää: Vaniljapapua: 933g. Gluteeniton, GMO-vapaa.
P9284
Stock: 10
Kuvaus
SAN RawFusion
- Uuden sukupolven kasvipohjainen proteiini
- Yli vuoden intensiivinen tutkimus- ja kehitystyö kylmäpuristustekniikoiden alalla on johtanut SAN:n vertaansa vailla olevaan, vegaaneille hyväksyttyyn proteiinivalmisteeseen.
- RAWFUSION ei ole ainoastaan GMO Project Verified -sertifioitu, täysin luonnollinen ja allergeenivapaa kasvipohjainen proteiinilähde, vaan se tarjoaa myös huikeat 21 grammaa omaa biokäymistämme proteiinia annosta kohden - joten se sopii täydellisesti kaikille.
- RAWFUSIONin eksklusiivinen sekoitus herneproteiini-isolaattia, idätettyä ruskean riisin proteiinikonsentraattia, artisokkaproteiinikonsentraattia ja EFA-rikasta auringonkukkaöljymatriisia tuottaa tämän patentoidun koostumuksen, joka on ihanteellinen vegaaneille ja runsasproteiininen, järkevä valinta myös muille kuin vegaaneille.
- Itse asiassa yli 4,5 grammaa BCAA:ta annosta kohden tekee RAWFUSIONin aminohappoprofiilista maitoproteiinin kaltaisen, mutta ilman maito- tai eläinproteiinin haittoja.
Lisätiedot
| Paino | 933 g (gramma) |
|---|---|
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Sertifiointi | gluteeniton, non gmo, vegaaninen, gluteeniton. |
| Paino | 933g |
| Maku | Vaniljapapu |
| Merkki | SAN |
| EAN | 672898530565 |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Sisältö | 933g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Merkki
Merkki
SAN
SAN Nutrition on ollut markkinoilla vuodesta 1994 lähtien, ja siitä lähtien se on onnistunut saamaan suuren joukon tyytyväisiä asiakkaita. Heidän kohderyhmänsä on kuntoilun harrastajat, jotka välittävät laadukkaasta ruoasta. Heidän tuotteensa on suunnattu myös vegaaneille ja kasvissyöjille, joilla on lisääntyneet ja erityiset vaatimukset ravintolisien ravintosisällölle. SAN Nutrition tekee yhteistyötä myös Punaisen Ristin ja UNICEFin kanssa.