SAN RawFusion, Vaniļas pupiņas (933g)
Vegānu uztura bagātinātājs, kas satur augu olbaltumvielas un aminoskābes SAN RawFusion ir zirņu, brūno rīsu, artišoku un saulespuķu eļļas maisījums. Vienā porcijā ir 21 g olbaltumvielu un 4,5 g BCAA. Garša: Vaniļas pupiņu garša, iepakojumā ir: 933g. Nesatur lipekli un ĢMO.
P9284
Stock: 10
Apraksts
SAN RawFusion
- Jauna augu izcelsmes proteīnu paaudze
- Vairāk nekā gadu ilgas intensīvas aukstās ekstrūzijas tehnoloģiju izpētes un izstrādes rezultātā ir radīta nepārspējama, vegāniem apstiprināta proteīna formula, ko piedāvā SAN.
- RAWFUSION ir ne tikai ģenētiski nemodificēts, pilnīgi dabīgs un bez alergēniem augu izcelsmes olbaltumvielu avots, bet arī piedāvā 21 gramu mūsu pašu bioloģiski raudzētu olbaltumvielu porcijā, tāpēc tas ir ideāli piemērots ikvienam.
- RAWFUSION ekskluzīvais maisījums no zirņu proteīna izolāta, diedzēta brūno rīsu proteīna koncentrāta, artišoku proteīna koncentrāta un EFA bagātas saulespuķu eļļas matricas nodrošina šo patentēto formulu, kas ir ideāli piemērota vegāniem un ir augsts olbaltumvielu saturs un saprātīga izvēle arī tiem, kas nav vegāni.
- Patiesībā RAWFUSION aminoskābju profils ar vairāk nekā 4,5 gramiem BCAAs porcijā ir līdzvērtīgs piena olbaltumvielu profilam, taču bez piena vai dzīvnieku olbaltumvielu trūkumiem.
Papildu informācija
| Svars | 933 g |
|---|---|
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Sertifikācija | bez lipekļa, bez gmo, vegāns |
| Svars | 933g |
| Aromāts | Vaniļas pupiņas |
| Zīmols | SAN |
| EAN | 672898530565 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Saturs | 933g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Zīmols
Zīmols
SAN
SAN Nutrition darbojas tirgū kopš 1994. gada un kopš tā laika ir ieguvis plašu apmierinātu klientu loku. To mērķauditorija ir fitnesa entuziasti, kuriem rūp kvalitatīva pārtika. To produkti ir paredzēti arī vegāniem un veģetāriešiem, kuriem ir paaugstinātas un specifiskas prasības attiecībā uz uztura bagātinātāju uzturvērtību. SAN Nutrition sadarbojas arī ar Sarkano Krustu un UNICEF.