NOW Foods Better Stevia Liquid, Original (59 ml)
15,50 € Včetně DPH
NOW Foods Better Stevia Liquid Original vegan natural sweetener has a low glycemic index, zero calories and is alcohol-free. It comes in the purest and highest quality form possible. Organic. The package contains: 59 ml. Gluten-free, GMO-free.
P6037
Stock: 10
Popis
NOW Foods Lepší stévie tekutá
- Tekuté sladidlo bez kalorií
- Lahodná tekutina BetterStevia je vynikajícím doplňkem vašich oblíbených nápojů a je vhodná zejména pro slazení kávy a čaje - stačí pár kapek, abyste dodali dávku sladkosti jakémukoli nápoji, horkému i studenému!
- Obsahuje certifikovaný organický extrakt ze stévie.
Další informace
| Hmotnost | 59 g |
|---|---|
| Typ doplňku | kapalina |
| Certifikace | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 59g |
| Značka | NOW Foods |
| EAN | 733739069559 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Expiry date | 2029-06-30 |
| Obsah | 59 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
