I alt
52,80 €
0,00 €
NOW Foods Better Stevia Liquid Original vegan natural sweetener has a low glycemic index, zero calories and is alcohol-free. It comes in the purest and highest quality form possible. Organic. The package contains: 59 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Vægt | 59 g |
|---|---|
| Type supplement | flydende |
| Certificering | gluten free, no sugar, non gmo, vegan, vegetarian |
| Vægt | 59g |
| Brand | NOW Foods |
| EAN | 733739069559 |
| Oprindelsesland | De Forenede Stater |
| Expiry date | 2029-06-30 |
| Indhold | 59 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Bestillinger
Information
Noter
Har du brug for hjælp?
Vi bruger cookies til at give dig den bedste oplevelse af vores hjemmeside, til at vise annoncer og analysere vores trafik (hvilket hjælper os med at forbedre os). Vi værdsætter også dit privatliv. Vælg din præference (du kan ændre den når som helst).