SAN RawFusion, prirodna čokolada (931g)
prodano: 20
41,90 € s PDV-om
Vegan nutritional supplement containing vegetable protein and amino acids SAN RawFusion is a mixture of peas, brown rice, artichokes and sunflower oil. Contains 21g of protein and 4.5g of BCAA per serving. Flavor: Natural Chocolate, package contains: 931g. Gluten-free, GMO-free.
P9897
Stock: 10
Opis
SAN RawFusion
- Nova generacija biljnih proteina
- Više od godinu dana snažnog istraživanja i razvoja tehnologija hladnog istiskivanja rezultiralo je SAN-ovom proteinskom formulom bez premca koju su odobrili vegani.
- Ne samo da je RAWFUSION ne-GMO projekt verificiran, potpuno prirodan izvor proteina na biljnoj bazi bez alergena, već također nudi nevjerojatnih 21 gram naših vlastitih bio-fermentiranih proteina po porciji – što ga čini savršenim za svakoga.
- RAWFUSION-ova ekskluzivna mješavina izolata proteina graška, koncentrata proteina proklijale smeđe riže, koncentrata proteina artičoke i matrice suncokretovog ulja bogate EFA donosi ovu zaštićenu formulu koja je idealna za vegane i visokoproteinski, razuman izbor i za ne-vegane.
- Zapravo, s više od 4,5 grama BCAA po obroku, profil aminokiselina RAWFUSION-a parira onom mliječnih proteina, ali bez ikakvih nedostataka mliječnih ili životinjskih proteina.
Dodatne informacije
| Težina | 931 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | puder |
| Certifikacija | bez glutena, bez gmo, veganski |
| Težina | 931g |
| Okus | Natural Chocolate |
| Marka | SAN |
| EAN | 672898530596 |
| Zemlja porijekla | Sjedinjene Države |
| Sadržaj | 931g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marka
Marka
SAN
SAN Nutrition je na tržištu od 1994. godine i od tada je uspio steći veliki krug zadovoljnih klijenata. Njihova ciljna skupina su fitness entuzijasti kojima je važna kvalitetna hrana. Njihovi proizvodi također su namijenjeni veganima i vegetarijancima, koji imaju povećane i specifične zahtjeve prema nutritivnom sastavu dodataka prehrani. SAN Nutrition također surađuje s Crvenim križem i UNICEF-om.