SAN RawFusion, prírodná čokoláda (931g)
Predané: 20
41,90 € Vrátane DPH
Vegánsky výživový doplnok s obsahom rastlinných bielkovín a aminokyselín SAN RawFusion je zmesou hrachu, hnedej ryže, artičokov a slnečnicového oleja. Obsahuje 21 g bielkovín a 4,5 g BCAA v jednej dávke. Príchuť: 1: Príchuť: prírodná čokoláda, balenie obsahuje: 931g. Bez lepku, bez GMO.
P9897
Skladom: 10
Popis
SAN RawFusion
- Nová generácia rastlinných bielkovín
- Viac ako rok intenzívneho výskumu a vývoja technológií lisovania za studena vyústil do bezkonkurenčného proteínového prípravku schváleného spoločnosťou SAN pre vegánov.
- RAWFUSION je nielen overeným zdrojom rastlinných bielkovín bez GMO projektu, ale ponúka aj neuveriteľných 21 gramov našich vlastných biofermentovaných bielkovín v jednej porcii, takže je ideálny pre každého.
- Exkluzívna zmes hrachového proteínového izolátu, naklíčeného proteínového koncentrátu z hnedej ryže, artičokového proteínového koncentrátu a matrice slnečnicového oleja bohatej na EFA poskytuje túto patentovanú receptúru, ktorá je ideálna pre vegánov a predstavuje vysokoproteínovú a rozumnú voľbu aj pre nevegánov.
- Aminokyselinový profil RAWFUSION s viac ako 4,5 gramami BCAA na dávku sa vyrovná mliečnym bielkovinám, ale bez akýchkoľvek nevýhod mliečnych alebo živočíšnych bielkovín.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 931 g |
|---|---|
| Typ doplnku | prášok |
| Certifikácia | bezlepkové, bez gmo, vegánske |
| Hmotnosť | 931g |
| Príchuť | Prírodná čokoláda |
| Značka | SAN |
| EAN | 672898530596 |
| Krajina pôvodu | Spojené štáty americké |
| Obsah | 931g |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Značka
Značka
SAN
Spoločnosť SAN Nutrition je na trhu od roku 1994 a odvtedy sa jej podarilo získať veľký okruh spokojných klientov. Ich cieľovou skupinou sú nadšenci fitness, ktorým záleží na kvalite potravín. Ich výrobky sú určené aj pre vegánov a vegetariánov, ktorí majú zvýšené a špecifické požiadavky na výživový obsah doplnkov stravy. SAN Nutrition spolupracuje aj s Červeným krížom a UNICEF.