Skupaj
30,35 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement containing vegetable protein and amino acids SAN RawFusion is a mixture of peas, brown rice, artichokes and sunflower oil. Contains 21g of protein and 4.5g of BCAA per serving. Flavor: Natural Chocolate, package contains: 931g. Gluten-free, GMO-free.
| Teža | 931 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | prašek |
| Certificiranje | brez glutena, brez gmo, veganski |
| Teža | 931g |
| Okus | Natural Chocolate |
| Blagovna znamka | SAN |
| EAN | 672898530596 |
| Država izvora | Združene države Amerike |
| Vsebina | 931g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).