SAN RawFusion, natūralus šokoladas (931g)
Parduodama: 20
41,90 € Su PVM
Vegan nutritional supplement containing vegetable protein and amino acids SAN RawFusion is a mixture of peas, brown rice, artichokes and sunflower oil. Contains 21g of protein and 4.5g of BCAA per serving. Flavor: Natural Chocolate, package contains: 931g. Gluten-free, GMO-free.
P9897
Stock: 10
Aprašymas
SAN RawFusion
- Naujos kartos augaliniai baltymai
- Daugiau nei metus trukusių intensyvių mokslinių tyrimų ir šalto išspaudimo technologijų kūrimo rezultatas - neprilygstama, veganams patvirtinta baltymų formulė iš SAN.
- RAWFUSION yra ne tik genetiškai nemodifikuotas, visiškai natūralus ir be alergenų augalinės kilmės baltymų šaltinis, bet ir 21 gramas mūsų pačių fermentuotų baltymų vienoje porcijoje, todėl puikiai tinka visiems.
- Išskirtinis RAWFUSION žirnių baltymų izoliato, daigintų rudųjų ryžių baltymų koncentrato, artišoko baltymų koncentrato ir EFA turtingo saulėgrąžų aliejaus matricos mišinys sukuria šią patentuotą formulę, kuri idealiai tinka veganams ir yra daug baltymų turintis, protingas pasirinkimas ir ne veganams.
- Iš tiesų, vienoje porcijoje yra daugiau nei 4,5 g BCAA, todėl RAWFUSION aminorūgščių profilis prilygsta pieno baltymų aminorūgščių profiliui, tačiau neturi jokių pieno ar gyvulinės kilmės baltymų trūkumų.
Papildoma informacija
| Svoris | 931 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | be glitimo, be gmo, veganiškas |
| Svoris | 931g |
| Skonis | Natural Chocolate |
| Prekės ženklas | SAN |
| EAN | 672898530596 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Turinys | 931g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Prekės ženklas
Prekės ženklas
SAN
"SAN Nutrition" rinkoje veikia nuo 1994 m. ir nuo to laiko spėjo įgyti didelį patenkintų klientų ratą. Jų tikslinė grupė - fitneso entuziastai, kuriems rūpi kokybiškas maistas. Jų produktai taip pat skirti veganams ir vegetarams, kuriems keliami didesni ir specifiniai reikalavimai maisto papildų maistingumui. "SAN Nutrition" taip pat bendradarbiauja su Raudonuoju Kryžiumi ir UNICEF.