SAN RawFusion, naturalna czekolada (931 g)
Sprzedane: 20
41,90 € VAT włącznie.
Vegan nutritional supplement containing vegetable protein and amino acids SAN RawFusion is a mixture of peas, brown rice, artichokes and sunflower oil. Contains 21g of protein and 4.5g of BCAA per serving. Flavor: Natural Chocolate, package contains: 931g. Gluten-free, GMO-free.
P9897
Stock: 10
Opis
SAN RawFusion
- Nowa generacja białek pochodzenia roślinnego
- Ponad rok intensywnych badań i rozwoju technologii wyciskania na zimno zaowocował bezkonkurencyjną, zatwierdzoną przez SAN wegańską formułą białkową.
- RAWFUSION to nie tylko zweryfikowane w ramach projektu non-GMO, całkowicie naturalne i wolne od alergenów źródło białka roślinnego, ale także aż 21 gramów naszego własnego bio-fermentowanego białka na porcję - co czyni go idealnym dla każdego.
- Ekskluzywna mieszanka izolatu białka grochu, koncentratu białka kiełkującego brązowego ryżu, koncentratu białka karczocha i bogatego w NNKT oleju słonecznikowego RAWFUSION zapewnia tę zastrzeżoną formułę, która jest idealna dla wegan i stanowi wysokobiałkowy, rozsądny wybór również dla osób niebędących weganami.
- W rzeczywistości, z ponad 4,5 gramami BCAA na porcję, profil aminokwasowy RAWFUSION konkuruje z białkiem mlecznym, ale bez żadnych wad białka mlecznego lub zwierzęcego.
Informacje dodatkowe
| Waga | 931 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | bezglutenowe, niemodyfikowane genetycznie, wegańskie |
| Waga | 931g |
| Smak | Natural Chocolate |
| Marka | SAN |
| EAN | 672898530596 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Treść | 931g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marka
Marka
SAN
SAN Nutrition działa na rynku od 1994 roku i od tego czasu udało jej się zdobyć duże grono zadowolonych klientów. Ich grupą docelową są entuzjaści fitnessu, którym zależy na wysokiej jakości żywności. Ich produkty są również skierowane do wegan i wegetarian, którzy mają zwiększone i specyficzne wymagania dotyczące zawartości składników odżywczych w suplementach diety. SAN Nutrition współpracuje również z Czerwonym Krzyżem i UNICEF.