PEScience Select Protein Vegán sorozat, Vanília (756g)
47,20 € Áfával együtt.
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Vanilla, package contains: 756g.
P28734
Leírás
PEScience Select Protein Vegán sorozat
- A Select Vegan a két legjobb minőségű növényi fehérjeforrás keverékét használja: borsó és barna rizs.
- Klinikailag tesztelt fehérjeforrások.
- Nincs szója.
- A Select Vegan Protein egyszerű formulája nem tartalmaz adalékanyagokat - csak egy kis tökéletesen összeállított összetevőket, hogy biztosítsa a kiváló ízeket.
- Két dologra van szükség ahhoz, hogy a vegán fehérje ízletes legyen : a legjobb összetevőkre és a PEScience speciális ízesítésére.
- Minden Select Vegan kizárólag steviával édesített.
További információk
| Tömeg | 756 g |
|---|---|
| Kiegészítés típusa | por |
| Tanúsítás | gluténmentes, non gmo, vegán, vegán |
| Súly | 756g |
| Ízek | Vanília |
| Márka | PEScience |
| EAN | 040232199875 |
| Származási ország | Egyesült Államok |
| Tartalom | 756g |
| Stock status | outofstock |
Márka
Márka
PEScience
A PEScience márkát 10 évvel ezelőtt olyan sportolók alapították, akik többet akartak a táplálékkiegészítőktől. Az alapítók a mai napig megőrizték a márka iránti lelkesedésüket. Szenvedélyük olyan textúrában és ízben nyilvánul meg, amely valóban eredeti. A vállalat kizárólag tanúsított nyersanyag-beszállítókkal dolgozik együtt, hogy garantálni tudja termékei tisztaságát.