Iš viso
21,90 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Vanilla, package contains: 756g.
| Svoris | 756 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | be glitimo, be gmo, veganiškas |
| Svoris | 756g |
| Skonis | Vanilė |
| Prekės ženklas | PEScience |
| EAN | 040232199875 |
| Kilmės šalis | Jungtinės Amerikos Valstijos |
| Turinys | 756g |
| Stock status | outofstock |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).
