PEScience Select Protein Vegan Series, vanilka (756g)
47,20 € Vrátane DPH
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Vanilla, package contains: 756g.
P28734
Popis
PEScience Select Protein Vegan Series
- Select Vegan používa zmes dvoch najkvalitnejších rastlinných bielkovín: hrachu a hnedej ryže.
- Klinicky testované zdroje bielkovín.
- Žiadna sója.
- Jednoduché zloženie proteínov Select Vegan Protein neobsahuje žiadne prísady - len trochu dokonale zložených ingrediencií, ktoré zaručujú prvotriednu chuť.
- Na to, aby vegánsky proteín chutil skvele, potrebujete dve veci: špičkové ingrediencie a špeciálnu príchuť, ktorú má PEScience.
- Každý Select Vegan je sladený iba stéviou.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 756 g |
|---|---|
| Typ doplnku | prášok |
| Certifikácia | bezlepkové, bez gmo, vegánske |
| Hmotnosť | 756g |
| Príchuť | Vanilka |
| Značka | PEScience |
| EAN | 040232199875 |
| Krajina pôvodu | Spojené štáty americké |
| Obsah | 756g |
| Dostupnosť | Vypredané |
Značka
Značka
PEScience
Značku PEScience založili pred 10 rokmi športovci, ktorí chceli od výživových doplnkov viac. Nadšenie pre túto značku si jej zakladatelia zachovali dodnes. Ich vášeň sa premieta do štruktúry a chuti, ktorá je skutočne originálna. Spoločnosť spolupracuje len s certifikovanými dodávateľmi surovín, aby zaručila čistotu svojich výrobkov.