V košíku nejsou žádné produkty.
Applied Nutrition Rýžový krém, malinové rozinky (2000g)
Prodáno: 1
18,90 € Včetně DPH
Vegan nutritional supplement with healthy carbohydrates Applied Nutrition Cream of Rice – ideal breakfast for athletes. Flavor: Raspberry Ripple. The package contains: 2000g
P43438
Stock: 50
Popis
Applied Nutrition Cream of Rice
- complex carbohydrates
- ideal breakfast for athletes
- 67 servings
- great source of healthy carbohydrates
- easy digestibility
- excellent taste
- veganské
Další informace
| Hmotnost | 2000 g |
|---|---|
| Typ doplňku | prášek |
| Certifikace | veganské |
| Hmotnost | 2000g |
| Příchuť | Raspberry Ripple |
| Značka | Aplikovaná výživa |
| EAN | 5056555200704 |
| Země původu | Spojené království |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Obsah | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Značka
Značka
Aplikovaná výživa
Cílem značky Applied Nutrition je stát se nejdůvěryhodnější značkou ve světě fitness výživy. Značce důvěřují nejznámější vrcholoví sportovci a zákazníci si ji mohou zakoupit až v 65 zemích světa. Značka Applied Nutrition posouvá hranice složení, chuti, ale zejména účinku na výkon a fungování organismu. Majitelé a zaměstnanci značky se snaží své výrobky proměnit v umělecké dílo, a proto je vyrábějí ve vlastních továrnách a vkládají do nich vlastní vizi. Vyzkoušejte některý z produktů Applied Nutrition a sami se přesvědčíte, že se jedná o revoluční produkty, které mění pravidla hry.