Iš viso
51,88 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement with healthy carbohydrates Applied Nutrition Cream of Rice – ideal breakfast for athletes. Flavor: Raspberry Ripple. The package contains: 2000g
| Svoris | 2000 g |
|---|---|
| Priedo tipas | milteliai |
| Sertifikavimas | veganiškas |
| Svoris | 2000g |
| Skonis | Aviečių ripple |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 5056555200704 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Turinys | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).