Yhteensä
6,46 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement with healthy carbohydrates Applied Nutrition Cream of Rice – ideal breakfast for athletes. Flavor: Raspberry Ripple. The package contains: 2000g
| Paino | 2000 g (gramma) |
|---|---|
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Sertifiointi | vegaani |
| Paino | 2000g |
| Maku | Raspberry Ripple |
| Merkki | Sovellettu ravitsemus |
| EAN | 5056555200704 |
| Alkuperämaa | Yhdistynyt kuningaskunta |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Sisältö | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tietoja
Huomautukset
Tarvitsetko apua?
Käytämme evästeitä, jotta saat parhaan mahdollisen kokemuksen sivustollamme, jotta voimme näyttää mainoksia ja analysoida kävijämääriä (mikä auttaa meitä parantamaan toimintaa). Arvostamme myös yksityisyyttäsi. Valitse mieltymyksesi (voit muuttaa sitä milloin tahansa).