Inga produkter i varukorgen.
Applied Nutrition Cream of Rice, Raspberry Ripple (2000g)
Såld: 1
18,90 € Moms inkl.
Veganskt näringstillskott med hälsosamma kolhydrater Applied Nutrition Cream of Rice - perfekt frukost för idrottare. Smak: Raspberry Ripple. Förpackningen innehåller: 2000g
P43438
Stock: 50
Beskrivning
Applied Nutrition grädde av ris
- komplexa kolhydrater
- perfekt frukost för idrottare
- 67 portioner
- bra källa till nyttiga kolhydrater
- lätt smältbarhet
- utmärkt smak
- vegan
Ytterligare information
| Vikt | 2000 g |
|---|---|
| Typ av tillägg | pulver |
| Certifiering | vegan |
| Vikt | 2000g |
| Smak | Raspberry Ripple |
| Varumärke | Tillämpad näringslära |
| EAN | 5056555200704 |
| Land av ursprung | Förenade kungariket |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Innehåll | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Varumärke
Varumärke
Tillämpad näringslära
Målet med varumärket Applied Nutrition är att bli det mest betrodda varumärket i världen för fitnessnäring. Varumärket är betrott av de mest kända toppidrottarna, medan kunderna kan köpa det i upp till 65 länder runt om i världen. Varumärket Applied Nutrition flyttar fram gränserna för sammansättning, smak, men framför allt effekten på kroppens prestanda och funktion. Varumärkets ägare och anställda försöker förvandla sina produkter till ett konstverk, så de producerar dem i sina egna fabriker och lägger sin egen vision i dem. Prova någon av Applied Nutrition-produkterna och du kommer själv att se att det här är revolutionerande produkter som ändrar spelreglerna.