Applied Nutrition Room van Rijst, Framboos Ripple (2000g)
Verkocht: 1
18,90 € Inclusief btw.
Vegan nutritional supplement with healthy carbohydrates Applied Nutrition Cream of Rice – ideal breakfast for athletes. Flavor: Raspberry Ripple. The package contains: 2000g
P43438
Stock: 50
Beschrijving
Applied Nutrition Rijstroom
- complexe koolhydraten
- ideaal ontbijt voor sporters
- 67 porties
- geweldige bron van gezonde koolhydraten
- licht verteerbaar
- uitstekende smaak
- vegan
Extra informatie
| Gewicht | 2000 g |
|---|---|
| Type supplement | poeder |
| Certificering | vegan |
| Gewicht | 2000g |
| Smaak | Raspberry Ripple |
| Merk | Toegepaste voeding |
| EAN | 5056555200704 |
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Inhoud | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Merk
Merk
Toegepaste voeding
Het doel van het merk Applied Nutrition is om het meest vertrouwde merk in de wereld van fitnessvoeding te worden. Het merk wordt vertrouwd door de meest gerenommeerde topatleten, terwijl klanten het in wel 65 landen over de hele wereld kunnen kopen. Het merk Applied Nutrition verlegt de grenzen van samenstelling, smaak, maar vooral het effect op de prestaties en het functioneren van het lichaam. De eigenaars en werknemers van het merk proberen hun producten om te toveren tot een kunstwerk, dus ze produceren ze in hun eigen fabrieken en geven er hun eigen visie aan. Probeer een van de Applied Nutrition producten en je zult zelf zien dat dit revolutionaire producten zijn die de regels van het spel veranderen.
