Kokku
69,43 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement with healthy carbohydrates Applied Nutrition Cream of Rice – ideal breakfast for athletes. Flavor: Raspberry Ripple. The package contains: 2000g
| Kaal | 2000 g |
|---|---|
| Täiendusliik | pulber |
| Sertifitseerimine | vegan |
| Kaal | 2000g |
| Maitse | Raspberry Ripple |
| Bränd | Applied Nutrition |
| EAN | 5056555200704 |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Sisu | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tellimused
Teave
Shopping
Märkused
Kas vajate abi?
Me kasutame küpsiseid, et meie veebilehe kasutamine oleks teie jaoks parim, et edastada reklaame ja analüüsida meie külastatavust (mis aitab meil seda parandada). Samuti väärtustame teie privaatsust. Palun valige oma eelistus (saate seda igal ajal muuta).