Applied Nutrition Cremă de orez, Raspberry Ripple (2000g)
Vândut: 1
18,90 € TVA inclus.
Vegan nutritional supplement with healthy carbohydrates Applied Nutrition Cream of Rice – ideal breakfast for athletes. Flavor: Raspberry Ripple. The package contains: 2000g
P43438
Stock: 50
Descriere
Applied Nutrition Cream of Rice
- complex carbohydrates
- ideal breakfast for athletes
- 67 servings
- great source of healthy carbohydrates
- easy digestibility
- excellent taste
- vegan
Informații suplimentare
| Greutate | 2000 g |
|---|---|
| Tipul suplimentului | pulbere |
| Certificare | vegan |
| Greutate | 2000g |
| Aromă | Raspberry Ripple |
| Marca | Nutriție aplicată |
| EAN | 5056555200704 |
| Țara de origine | Regatul Unit |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Conținut | 2000g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marca
Marca
Nutriție aplicată
Scopul brandului Applied Nutrition este de a deveni cel mai de încredere brand din lumea nutriției pentru fitness. Brandul se bucură de încrederea celor mai renumiți sportivi de top, iar clienții îl pot achiziționa în până la 65 de țări din întreaga lume. Marca Applied Nutrition împinge limitele compoziției, gustului, dar mai ales ale efectului asupra performanței și funcționării organismului. Proprietarii și angajații mărcii încearcă să își transforme produsele într-o operă de artă, așa că le produc în propriile fabrici și își pun propria viziune în ele. Încercați oricare dintre produsele Applied Nutrition și veți vedea singuri că acestea sunt produse revoluționare care schimbă regulile jocului.
