Naughty Boy Kreatin, jahoda - 300g
20,10 € Včetně DPH
Creatine in powder form Naughty Boy Creatine, with flavor Strawberry. For level up your power and endurance. Content: 300g. Certification: vegan, vegetarian, halal.
P47673
Stock: 5
Popis
Naughty Boy Kreatin, jahoda - 300g
NaughtyBoy Flavoured Micronised Creatine Powder – 60 Servings.
Our micronised creatine powder contains one of the most studied forms of creatine available. Creatine monohydrate has been scientifically shown to increase endurance performance and strength in both men and women.
Další informace
| Hmotnost | 300 g |
|---|---|
| Certifikace | veganské |
| Obsah | 300g |
| Příchuť | |
| Složení | Creatine Monohydrate (84%), Acid (Malic Acid), Flavouring, Sweetener (Stevia), Natural vegetable extract (colour) |
| Typ doplňku | prášek |
| Značka | Naughty Boy |
| EAN | 703818981669 |
| Země původu | Spojené království |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Hmotnost | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
