Naughty Boy kreatin, jordbær - 300 g
20,10 € Moms inkl.
Kreatin i pulverform Naughty Boy Creatine, med smag af jordbær. Til at øge din styrke og udholdenhed. Indhold: 300g. Certificering: vegansk, vegetarisk, halal.
P47673
Stock: 5
Beskrivelse
Naughty Boy kreatin, jordbær - 300 g
NaughtyBoy Flavoured Micronised Creatine Powder - 60 portioner.
Vores mikroniserede kreatinpulver indeholder en af de mest undersøgte former for kreatin, der findes. Kreatinmonohydrat har videnskabeligt vist sig at øge udholdenhedspræstation og styrke hos både mænd og kvinder.
Yderligere information
| Vægt | 300 g |
|---|---|
| Certificering | veganer |
| Indhold | 300g |
| Smag | |
| Ingredienser | Kreatinmonohydrat (84%), syre (æblesyre), aroma, sødemiddel (Stevia), naturligt vegetabilsk ekstrakt (farve) |
| Type supplement | pulver |
| Brand | Uartig dreng |
| EAN | 703818981669 |
| Oprindelsesland | Det Forenede Kongerige |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Vægt | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
