Skupaj
7,38 €
0,00 €
Kreatin v prahu Naughty Boy Creatine, z okusom jagode. Za povečanje moči in vzdržljivosti. Vsebnost: 300g. Certifikat: veganski, vegetarijanski, halal.
NaughtyBoy aromatiziran mikroniziran kreatin v prahu - 60 obrokov.
Naš mikronizirani kreatin v prahu vsebuje eno od najbolj raziskanih oblik kreatina, ki so na voljo. Kreatin monohidrat znanstveno dokazano povečuje vzdržljivost in moč pri moških in ženskah.
| Teža | 300 g |
|---|---|
| Certificiranje | veganski |
| Vsebina | 300g |
| Okus | |
| Sestavine | Kreatin monohidrat (84%), kislina (jabolčna kislina), aroma, sladilo (stevija), naravni rastlinski izvleček (barvilo) |
| Vrsta dodatka | prašek |
| Blagovna znamka | Naughty Boy |
| EAN | 703818981669 |
| Država izvora | Združeno kraljestvo |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Teža | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).