Naughty Boy Creatine, mansikka - 300g
20,10 € Sisältää arvonlisäveron.
Kreatiini jauheena Naughty Boy Creatine, maku Mansikka. Tehon ja kestävyyden parantamiseen. Sisältö: Luomu: Luomu, joka sisältää mm: 300g. Sertifiointi: vegaani, kasvissyöjä, halal.
P47673
Stock: 5
Kuvaus
Naughty Boy Creatine, mansikka - 300g
NaughtyBoy Flavoured Micronised Creatine Powder - 60 annosta.
Mikronisoitu kreatiinijauheemme sisältää yhtä tutkituimmista saatavilla olevista kreatiinimuodoista. Kreatiinimonohydraatin on tieteellisesti osoitettu lisäävän kestävyyssuorituskykyä ja voimaa sekä miehillä että naisilla.
Lisätiedot
| Paino | 300 g (gramma) |
|---|---|
| Sertifiointi | vegaani |
| Sisältö | 300g |
| Maku | |
| Ainesosat | Kreatiinimonohydraatti (84%), happo (omenahappo), aromi, makeutusaine (Stevia), luonnollinen kasviuute (väri). |
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Merkki | Naughty Boy |
| EAN | 703818981669 |
| Alkuperämaa | Yhdistynyt kuningaskunta |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Paino | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
