Iš viso
27,23 €
0,00 €
Creatine in powder form Naughty Boy Creatine, with flavor Strawberry. For level up your power and endurance. Content: 300g. Certification: vegan, vegetarian, halal.
NaughtyBoy Flavoured Micronised Creatine Powder – 60 Servings.
Our micronised creatine powder contains one of the most studied forms of creatine available. Creatine monohydrate has been scientifically shown to increase endurance performance and strength in both men and women.
| Svoris | 300 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | veganiškas |
| Turinys | 300g |
| Skonis | |
| Sudedamosios dalys | Creatine Monohydrate (84%), Acid (Malic Acid), Flavouring, Sweetener (Stevia), Natural vegetable extract (colour) |
| Priedo tipas | milteliai |
| Prekės ženklas | Naughty Boy |
| EAN | 703818981669 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Svoris | 300g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Užsakymai
Informacija
Apsipirkimas
Pastabos
Reikia pagalbos?
Slapukus naudojame, kad galėtumėte kuo geriau naudotis mūsų svetaine, rodyti skelbimus ir analizuoti lankytojų srautą (tai padeda mums tobulėti). Taip pat vertiname jūsų privatumą. Pasirinkite savo pageidavimus (juos bet kada galite pakeisti).