Trace Minerals Jonu selēns šķidrums (59 ml)
20,40 € PVN iekļauts.
Vegānu uztura bagātinātājs Trace Minerals Ionic Selenium Liquid nodrošina jonu selēnu augstā koncentrācijā. Papildināts ar augstas kvalitātes jonu mikroelementiem. Iepakojumā ir: Iepakojumā: 59 ml. Nesatur lipekli un ĢMO.
P42561
Stock: 50
Apraksts
Trace Minerals Jonu selēns šķidrums (59 ml)
Joniskais selēns ir bagātīgs, koncentrēts šķidrs uztura bagātinātājs, kas nodrošina selēnu jonu formā - organismā visplašāk atpazīstamā formā. Daži zinātniski pierādījumi liecina, ka selēna lietošana var samazināt dažu vēža formu risku, tomēr FDA ir noteikusi, ka šie pierādījumi ir ierobežoti un nav pārliecinoši. Satur arī pilnu koncentrētu jonu mikroelementu spektru.
Papildu informācija
| Svars | 59 g |
|---|---|
| Papildinājuma veids | šķidrums |
| Sertifikācija | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Svars | 59g |
| Zīmols | Mikroelementi |
| EAN | 878941000188 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Saturs | 59 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Zīmols
Zīmols
Mikroelementi
Mikroelementi: Atbloķējiet dabas spēku. Zīmols tika izveidots ar mērķi remineralizēt pasauli. Tā vairāk nekā 50 gadus ir veltījusi zinātnei un pētniecībai, lai iegūtu visefektīvāko mineralizācijas avotu tieši no dabas. Visi zīmola produkti ir trešo pušu pārbaudīti, sertificēti kā GMP produkti un izgatavoti, ņemot vērā otrreizējo pārstrādi, un nesatur BPA.