Tekutý iónový selén Trace Minerals (59 ml)
20,40 € Vrátane DPH
Vegánsky výživový doplnok Trace Minerals Ionic Selenium Liquid dodáva iónový selén vo vysokej koncentrácii. Doplnený o vysokokvalitné iónové stopové minerály. Balenie obsahuje: 59 ml. Bez lepku, bez GMO.
P42561
Skladom: 50
Popis
Tekutý iónový selén Trace Minerals (59 ml)
Ionický selén je bohatý, koncentrovaný tekutý doplnok stravy, ktorý poskytuje selén v iónovej forme - forme, ktorú telo najviac rozpoznáva. Niektoré vedecké dôkazy naznačujú, že konzumácia selénu môže znížiť riziko niektorých foriem rakoviny; FDA však rozhodla, že tieto dôkazy sú obmedzené a nie sú presvedčivé. Obsahuje tiež celé spektrum koncentrovaných iónových stopových minerálov.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 59 g |
|---|---|
| Typ doplnku | tekutina |
| Certifikácia | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnosť | 59g |
| Značka | Trace Minerals |
| EAN | 878941000188 |
| Krajina pôvodu | Spojené štáty americké |
| Obsah | 59 ml |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Značka
Značka
Trace Minerals
Stopové minerály: Odomknite silu prírody. Značka bola vytvorená s cieľom remineralizovať svet. Už viac ako 50 rokov sa venuje vede a výskumu, aby priniesla najúčinnejší zdroj mineralizácie priamo z prírody. Všetky výrobky tejto značky sú testované treťou stranou, certifikované GMP a vyrobené s ohľadom na recykláciu, bez obsahu BPA.