Kopā
71,13 €
0,00 €
NOW Foods Beet Root Powder, a vegan nutritional supplement with beet superfood extract, is rich in vitamins, minerals and antioxidants. The powder form is suitable for use in meals or smoothies. The package contains: 340g. GMO free.
NOW Sports Beet Root Powder is a pure derivative from non-GMO beets that’s dried and not extracted. Beets are a true superfood and are naturally abundant in a variety of nutrients including nitrates. Each tablespoon serving of NOW Sports Beet Root Powder is equivalent to 2.5 whole beets.
| Svars | 340 g |
|---|---|
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Sertifikācija | non gmo, vegan, vegetarian |
| Svars | 340g |
| Zīmols | NOW Foods |
| EAN | 733739050557 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Saturs | 340g |
| Stock status | outofstock |
Informācija
Piezīmes
Nepieciešama palīdzība?
Mēs izmantojam sīkfailus, lai jums būtu ērtāk lietot mūsu vietni, lai rādītu reklāmas un analizētu datplūsmu (kas palīdz mums uzlabot mūsu vietni). Mēs augstu vērtējam arī jūsu privātumu. Lūdzu, izvēlieties savu preferenci (to varat mainīt jebkurā laikā).