Łącznie
19,70 €
0,00 €
NOW Foods Beet Root Powder, wegański suplement diety z ekstraktem z buraka, jest bogaty w witaminy, minerały i przeciwutleniacze. Postać proszku nadaje się do stosowania w posiłkach lub koktajlach. Opakowanie zawiera: 340g. Bez GMO.
NOW Sports Beet Root Powder to czysta pochodna buraków niemodyfikowanych genetycznie, która jest suszona, a nie ekstrahowana. Buraki są prawdziwą superżywnością i są naturalnie bogate w różne składniki odżywcze, w tym azotany. Każda łyżka stołowa NOW Sports Beet Root Powder odpowiada 2,5 całym burakom.
| Waga | 340 g |
|---|---|
| Typ suplementu | proszek |
| Certyfikacja | non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 340g |
| Marka | NOW Foods |
| EAN | 733739050557 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Treść | 340g |
| Stock status | outofstock |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).