NOW Foods Pulbere de rădăcină de sfeclă (340g)
21,20 € TVA inclus.
NOW Foods Pulbere de rădăcină de sfeclă, un supliment nutritiv vegan cu extract de superalimente din sfeclă, este bogat în vitamine, minerale și antioxidanți. Forma de pulbere este potrivită pentru utilizare în mese sau smoothie-uri. Pachetul conține: 340g. Fără OMG-uri.
P35225
Descriere
NOW Foods Pulbere de rădăcină de sfeclă (340g)
- Super alimente
- Pulbere pură
- Nitrați prezenți în mod natural
Pulberea de rădăcină de sfeclă NOW Sports este un derivat pur din sfeclă non-GMO care este uscat și nu extras. Sfecla este un adevărat superaliment și este abundentă în mod natural într-o varietate de nutrienți, inclusiv nitrați. Fiecare porție de lingură de NOW Sports Beet Root Powder este echivalentă cu 2,5 sfecle întregi.
Informații suplimentare
| Greutate | 340 g |
|---|---|
| Tipul suplimentului | pulbere |
| Certificare | non gmo, vegan, vegetarian |
| Greutate | 340g |
| Marca | NOW Foods |
| EAN | 733739050557 |
| Țara de origine | Statele Unite ale Americii |
| Expiry date | 2026-08-31 |
| Conținut | 340g |
| Stock status | outofstock |
