KIKI Health Tekutý chlorofyl (125 ml)
Vegan nutritional supplement containing liquid chlorophyll obtained from alfa alfa KIKI Health Liquid Chlorophyll is in the purest possible form, without preservatives and artificial colors, with a natural taste. The package contains: 125 ml.
Popis
KIKI Health Tekutý chlorofyl (125 ml)
Je nejvýznamnějším a nejvýživnějším prvkem většiny zelených potravin a dodává jim charakteristickou zelenou barvu. Pomáhá rostlinám přeměňovat sluneční světlo na energii a je bohatý na řadu základních živin. Náš chlorofyl je dodáván v biologicky dostupné tekuté formě a jedná se o zcela přírodní rostlinnou tekutinu získanou výhradně z vojtěškové trávy bez konzervačních látek a umělých barviv, a proto má živou, přírodní chuť.
Další informace
| Hmotnost | 125 g |
|---|---|
| Typ doplňku | kapalina |
| Certifikace | gluten free, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 125g |
| Značka | KIKI Health |
| EAN | 5060018513942 |
| Země původu | Malajsie |
| Obsah | 125 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Značka
Značka
KIKI Health
- nejkvalitnější přírodní ingredience
- etické zdroje použitých složek
- s certifikátem BIO nebo Wild Crafted
- neobsahují žádné nežádoucí přídatné látky.
- bez GMO
- bezlepkové