KIKI Health Tekutý chlorofyl (125 ml)
Vegánsky výživový doplnok s obsahom tekutého chlorofylu získaného z alfa alfa KIKI Health Liquid Chlorophyll je v najčistejšej možnej forme, bez konzervačných látok a umelých farbív, s prirodzenou chuťou. Balenie obsahuje: 125 ml.
Popis
KIKI Health Tekutý chlorofyl (125 ml)
Je najvýznamnejším a najvýživnejším prvkom väčšiny zelených potravín a dodáva im charakteristickú zelenú farbu. Pomáha rastlinám premieňať slnečné svetlo na energiu a je bohatý na množstvo základných živín. Náš chlorofyl sa dodáva v biologicky dostupnej tekutej forme a je to úplne prírodná tekutina na rastlinnej báze získaná výlučne z lucernovej trávy bez konzervačných látok alebo umelých farbív, a preto má živú, prirodzenú chuť.
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 125 g |
|---|---|
| Typ doplnku | tekutina |
| Certifikácia | gluten free, vegan, vegetarian |
| Hmotnosť | 125g |
| Značka | KIKI Health |
| EAN | 5060018513942 |
| Krajina pôvodu | Malajzia |
| Obsah | 125 ml |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Značka
Značka
KIKI Health
- najkvalitnejšie prírodné ingrediencie
- etické zdroje použitých zložiek
- s certifikátom BIO alebo Wild Crafted
- neobsahujú žiadne nežiaduce prídavné látky
- bez GMO
- bezlepkové