KIKI Health skystas chlorofilas (125 ml)
Vegan nutritional supplement containing liquid chlorophyll obtained from alfa alfa KIKI Health Liquid Chlorophyll is in the purest possible form, without preservatives and artificial colors, with a natural taste. The package contains: 125 ml.
Aprašymas
KIKI Health skystas chlorofilas (125 ml)
It is the most significant and nutritious element of most green foods and provides them with their distinctive green colour. It assists plants to convert sunlight into energy and is rich in a variety of essential nutrients. Our chlorophyll comes in a bio-available liquid form and is an entirely natural, plant-based liquid extracted solely from alfalfa grass without preservatives or artificial colouring and thus has a vibrant, natural taste.
Papildoma informacija
| Svoris | 125 g |
|---|---|
| Priedo tipas | skystis |
| Sertifikavimas | gluten free, vegan, vegetarian |
| Svoris | 125g |
| Prekės ženklas | KIKI sveikata |
| EAN | 5060018513942 |
| Kilmės šalis | Malaysia |
| Turinys | 125 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Prekės ženklas
Prekės ženklas
KIKI sveikata
- aukščiausios kokybės natūralūs ingredientai
- etiški naudojamų ingredientų šaltiniai
- sertifikuotas kaip ekologiškas arba laukinių produktų
- juose nėra jokių nepageidaujamų priedų.
- be GMO
- be glitimo