Skupaj
7,38 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement containing liquid chlorophyll obtained from alfa alfa KIKI Health Liquid Chlorophyll is in the purest possible form, without preservatives and artificial colors, with a natural taste. The package contains: 125 ml.
It is the most significant and nutritious element of most green foods and provides them with their distinctive green colour. It assists plants to convert sunlight into energy and is rich in a variety of essential nutrients. Our chlorophyll comes in a bio-available liquid form and is an entirely natural, plant-based liquid extracted solely from alfalfa grass without preservatives or artificial colouring and thus has a vibrant, natural taste.
| Teža | 125 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | tekočina |
| Certificiranje | gluten free, vegan, vegetarian |
| Teža | 125g |
| Blagovna znamka | Zdravje KIKI |
| EAN | 5060018513942 |
| Država izvora | Malaysia |
| Vsebina | 125 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).