Celkem
51,88 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Bliss, package contains: 918g.
li>
| Hmotnost | 918 g |
|---|---|
| Typ doplňku | prášek |
| Certifikace | bezlepkové, bez gmo, veganské |
| Hmotnost | 918g |
| Příchuť | Chocolate Bliss |
| Značka | PEScience |
| EAN | 040232199882 |
| Země původu | Spojené státy americké |
| Expiry date | 2026-07-29 |
| Obsah | 918g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informace
Poznámky
Potřebujete pomoc?
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám co nejlépe zpřístupnili naše stránky, zobrazovali reklamy a analyzovali naši návštěvnost (což nám pomáhá se zlepšovat). Vážíme si také vašeho soukromí. Vyberte si prosím své preference (můžete je kdykoli změnit).