Kokku
128,11 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Bliss, package contains: 918g.
li>
| Kaal | 918 g |
|---|---|
| Täiendusliik | pulber |
| Sertifitseerimine | gluteenivaba, GMO-vaba, vegan |
| Kaal | 918g |
| Maitse | Chocolate Bliss |
| Bränd | PEScience |
| EAN | 040232199882 |
| Päritoluriik | Ameerika Ühendriigid |
| Expiry date | 2026-07-29 |
| Sisu | 918g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tellimused
Teave
Shopping
Märkused
Kas vajate abi?
Me kasutame küpsiseid, et meie veebilehe kasutamine oleks teie jaoks parim, et edastada reklaame ja analüüsida meie külastatavust (mis aitab meil seda parandada). Samuti väärtustame teie privaatsust. Palun valige oma eelistus (saate seda igal ajal muuta).