Totaal
128,11 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Bliss, package contains: 918g.
li>
| Gewicht | 918 g |
|---|---|
| Type supplement | poeder |
| Certificering | glutenvrij, niet genetisch gemodificeerd, veganistisch |
| Gewicht | 918g |
| Smaak | Chocolate Bliss |
| Merk | PEScience |
| EAN | 040232199882 |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Expiry date | 2026-07-29 |
| Inhoud | 918g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informatie
Winkelen
Opmerkingen
Hulp nodig?
We gebruiken cookies om onze site optimaal te laten functioneren, om advertenties weer te geven en om onze bezoekersaantallen te analyseren (wat ons helpt om verbeteringen aan te brengen). We hechten ook waarde aan uw privacy. Kies uw voorkeur (u kunt deze op elk moment wijzigen).