Yhteensä
77,40 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Bliss, package contains: 918g.
li>
| Paino | 918 g (gramma) |
|---|---|
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Sertifiointi | gluteeniton, non gmo, vegaaninen, gluteeniton. |
| Paino | 918g |
| Maku | Chocolate Bliss |
| Merkki | PEScience |
| EAN | 040232199882 |
| Alkuperämaa | Yhdysvallat |
| Expiry date | 2026-07-29 |
| Sisältö | 918g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tietoja
Huomautukset
Tarvitsetko apua?
Käytämme evästeitä, jotta saat parhaan mahdollisen kokemuksen sivustollamme, jotta voimme näyttää mainoksia ja analysoida kävijämääriä (mikä auttaa meitä parantamaan toimintaa). Arvostamme myös yksityisyyttäsi. Valitse mieltymyksesi (voit muuttaa sitä milloin tahansa).