Total
77,40 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Bliss, package contains: 918g.
li>
| Greutate | 918 g |
|---|---|
| Tipul suplimentului | pulbere |
| Certificare | fără gluten, non gmo, vegan |
| Greutate | 918g |
| Aromă | Chocolate Bliss |
| Marca | PEScience |
| EAN | 040232199882 |
| Țara de origine | Statele Unite ale Americii |
| Expiry date | 2026-07-29 |
| Conținut | 918g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informații
Aveți nevoie de ajutor?
Utilizăm module cookie pentru a vă oferi cea mai bună experiență pe site-ul nostru, pentru a difuza anunțuri și pentru a analiza traficul nostru (care ne ajută să ne îmbunătățim). De asemenea, prețuim confidențialitatea dumneavoastră. Vă rugăm să vă alegeți preferința (o puteți schimba oricând).