Kopā
164,71 €
0,00 €
Vegan sports nutritional supplement containing vegetable protein PEScience Select Protein Vegan Series. Premium protein with amino acids, soy-free, gluten-free, lactose-free, GMO-free. 20g protein from peas and brown rice. Flavor: Chocolate Bliss, package contains: 918g.
li>
| Svars | 918 g |
|---|---|
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Sertifikācija | bez lipekļa, bez gmo, vegāns |
| Svars | 918g |
| Aromāts | Chocolate Bliss |
| Zīmols | PEScience |
| EAN | 040232199882 |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Expiry date | 2026-07-29 |
| Saturs | 918g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informācija
Piezīmes
Nepieciešama palīdzība?
Mēs izmantojam sīkfailus, lai jums būtu ērtāk lietot mūsu vietni, lai rādītu reklāmas un analizētu datplūsmu (kas palīdz mums uzlabot mūsu vietni). Mēs augstu vērtējam arī jūsu privātumu. Lūdzu, izvēlieties savu preferenci (to varat mainīt jebkurā laikā).