Applied Nutrition Critical Greens, Apple Burst - 150g
Superpotravinový nápoj ve formě prášku Applied Nutrition Critical Greens, s příchutí: Apple Burst. Obsah: 150g. Certifikace: Obsah: veganský, vegetariánský, halal.
Popis
Applied Nutrition Critical Greens, Apple Burst - 150g
Critical Greens obsahuje 17 superzelených extraktů, včetně brokolice, celeru, špenátu, pšeničné trávy a kapusty v prášku, které vám zajistí sportovní zeleninu superpohodlným způsobem. Naši kritickou směs můžete jednoduše přidat do proteinového koktejlu, ovocného smoothie nebo ji můžete smíchat s vodou pro svěží přírodní chuť.
KLÍČOVÉ VÝHODY
Ultimátní atletická superzelená směs
V kombinaci s pěti denními dávkami
17 superzelených složek
Svěží přírodní chuť
Vhodné pro vegany a vegetariány
Výrobek s certifikací Halal
Další informace
| Hmotnost | 150 g |
|---|---|
| Certifikace | halal, vegan, vegetarian |
| Obsah | 150g |
| Příchuť | Apple Burst |
| Typ doplňku | prášek |
| Pokyny | Smíchejte 1 odměrku (5 g) se sklenicí vody nebo přidejte do smoothie či jídla. Doporučuje se 1 dávka denně. |
| Informace o alergiích | Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sóju, mléko, vejce a lepek. |
| Značka | Aplikovaná výživa |
| EAN | 5056555203729 |
| Země původu | Spojené království |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Hmotnost | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |