Applied Nutrition "Critical Greens", "Apple Burst" - 150g
Supermaisto gėrimas miltelių pavidalu Applied Nutrition Critical Greens, su skoniu: Apple Burst. Sudėtis: 150g. Sertifikatas: Sudėtis: veganiška, vegetariška, halal.
Aprašymas
Applied Nutrition "Critical Greens", "Apple Burst" - 150g
"Critical Greens" sudėtyje yra 17 superžalių ekstraktų, įskaitant brokolių, salierų, špinatų, kviečių žolės ir lapinių kopūstų miltelius. Mūsų "Critical" mišinį galima tiesiog įmaišyti į baltymų kokteilį, vaisių kokteilį arba sumaišyti su vandeniu, kad skonis būtų gaivus ir natūralus.
PAGRINDINIAI PRIVALUMAI
Galutinis atletiškas super žalumynų mišinys
Naudojamas kartu su penkiomis dienomis
17 superžalių ingredientų
Šviežias natūralus skonis
Tinka veganams ir vegetarams
Halal sertifikuotas produktas
Papildoma informacija
| Svoris | 150 g |
|---|---|
| Sertifikavimas | halal, vegan, vegetarian |
| Turinys | 150g |
| Skonis | "Apple Burst |
| Priedo tipas | milteliai |
| Instrukcijos | Sumaišykite 1 šaukštelį (5 g) su stikline vandens arba įmaišykite į kokteilį ar maistą. Rekomenduojama 1 porcija per dieną. |
| Informacija apie alergiją | Pagaminta įmonėje, kurioje apdorojama soja, pienas, kiaušiniai, glitimas. |
| Prekės ženklas | Taikomoji mityba |
| EAN | 5056555203729 |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Svoris | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |