Skupaj
24,92 €
0,00 €
Superfood drink in powder form Applied Nutrition Critical Greens, with flavor: Apple Burst. Content: 150g. Certification: Vegan, vegetarian, halal.
Critical Greens vsebuje 17 izvlečkov superzelenih rastlin, vključno z brokolijem, zeleno, špinačo, pšenično travo in ohrovtom v prahu. Našo mešanico critical lahko preprosto dodate beljakovinskemu napitku, sadnemu koktajlu ali jo zmešate z vodo za svež naravni okus.
KLJUČNE PREDNOSTI
Ultimate atletski super zelena mešanica
V povezavi s petimi dnevnimi obroki
17 super zelenih sestavin
Svež naravni okus
Primerno za vegane in vegetarijance
Halal certificiran izdelek
| Teža | 150 g |
|---|---|
| Certificiranje | halal, vegan, vegetarian |
| Vsebina | 150g |
| Okus | Apple Burst |
| Vrsta dodatka | prašek |
| Navodila | Zmešajte 1 merico (5 g) s kozarcem vode ali dodajte v smoothie ali hrano. Priporočen 1 odmerek na dan. |
| Informacije o alergijah | Proizvedeno v obratu, ki predeluje sojo, mleko, jajca in gluten. |
| Blagovna znamka | Uporabna prehrana |
| EAN | 5056555203729 |
| Država izvora | Združeno kraljestvo |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Teža | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacije
Nakupovanje
Opombe
Potrebujete pomoč?
Piškotke uporabljamo za vašo najboljšo izkušnjo na našem spletnem mestu, za prikazovanje oglasov in analizo prometa (kar nam pomaga pri izboljšavah). Cenimo tudi vašo zasebnost. Izberite svoje želje (kadar koli jih lahko spremenite).