Łącznie
19,70 €
0,00 €
Napój superfood w postaci proszku Applied Nutrition Critical Greens o smaku: Apple Burst. Zawartość: 150g. Certyfikaty: Wegański, wegetariański, halal.
Critical Greens zawiera 17 ekstraktów z super-zielonych warzyw, w tym brokułów, selera, szpinaku, trawy pszenicznej i jarmużu w proszku. Naszą mieszankę można po prostu dodać do koktajlu białkowego, smoothie owocowego lub zmieszać z wodą, aby uzyskać świeży, naturalny smak.
KLUCZOWE KORZYŚCI
Najlepsza sportowa mieszanka super zielonych składników
Stosowany w połączeniu z pięcioma posiłkami dziennie
17 składników super-zielonych
Świeży, naturalny smak
Odpowiedni dla wegan i wegetarian
Produkt z certyfikatem Halal
| Waga | 150 g |
|---|---|
| Certyfikacja | halal, vegan, vegetarian |
| Treść | 150g |
| Smak | Apple Burst |
| Typ suplementu | proszek |
| Instrukcje | Wymieszać 1 miarkę (5 g) ze szklanką wody lub dodać do smoothie lub posiłku. Zalecana 1 porcja dziennie. |
| Informacje o alergiach | Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym soję, mleko, jaja i gluten. |
| Marka | Odżywianie stosowane |
| EAN | 5056555203729 |
| Kraj pochodzenia | Wielka Brytania |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Waga | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informacje
Uwagi
Potrzebujesz pomocy?
Używamy plików cookie, aby jak najlepiej korzystać z naszej witryny, wyświetlać reklamy i analizować nasz ruch (co pomaga nam ulepszać). Cenimy również Twoją prywatność. Wybierz swoje preferencje (możesz je zmienić w dowolnym momencie).