Applied Nutrition Critical Greens, Apple Burst - 150g
Superfood drink in powder form Applied Nutrition Critical Greens, with flavor: Apple Burst. Content: 150g. Certification: Vegan, vegetarian, halal.
Descriere
Applied Nutrition Critical Greens, Apple Burst - 150g
Critical Greens este ambalat cu 17 extracte de super-verzi, inclusiv broccoli, țelină, spanac, iarbă de grâu și pulbere de kale, obțineți-vă verdele atletic într-un mod super-convenabil. Amestecul nostru critic poate fi pur și simplu adăugat la shake-ul dvs. de proteine, smoothie de fructe sau poate fi amestecat cu apă pentru un gust natural proaspăt.
BENEFICII CHEIE
Ultimate atletic super verde amestec
Folosit împreună cu cele cinci alimente pe zi
17 ingrediente super-greens
Gust natural proaspăt
Potrivit pentru vegani și vegetarieni
Produs certificat Halal
Informații suplimentare
| Greutate | 150 g |
|---|---|
| Certificare | halal, vegan, vegetarian |
| Conținut | 150g |
| Aromă | Apple Burst |
| Tipul suplimentului | pulbere |
| Instrucțiuni | Se amestecă 1 lingură (5 g) cu un pahar de apă sau se adaugă la smoothie sau alimente. Se recomandă 1 porție pe zi. |
| Informații despre alergii | Fabricat în instalații care procesează soia, lapte, ouă, gluten. |
| Marca | Nutriție aplicată |
| EAN | 5056555203729 |
| Țara de origine | Regatul Unit |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Greutate | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
