Kopā
71,13 €
0,00 €
Superfood drink in powder form Applied Nutrition Critical Greens, with flavor: Apple Burst. Content: 150g. Certification: Vegan, vegetarian, halal.
Critical Greens is packed with 17 super-greens extracts including broccoli, celery, spinach, wheatgrass, and kale powder, get your athletic greens in a super-convenient way. Our critical blend can simply be added to your protein shake, fruit smoothie or can be mixed with water for a fresh natural taste.
GALVENĀS IEGUVES
Ultimate athletic super greens blend
Used in conjunction with your five-a-day
17 super-greens ingredients
Fresh natural taste
Suitable for vegans & vegetarians
Halal sertificēts produkts
| Svars | 150 g |
|---|---|
| Sertifikācija | halal, vegan, vegetarian |
| Saturs | 150g |
| Aromāts | Apple Burst |
| Papildinājuma veids | pulveris |
| Instrukcijas | Sajauciet 1 mērci (5 g) ar glāzi ūdens vai pievienojiet kokteilim vai ēdienam. Ieteicama 1 porcija dienā. |
| Informācija par alerģijām | Ražots rūpnīcā, kurā apstrādā soju, pienu, olas, glutēnu. |
| Zīmols | Lietišķais uzturs |
| EAN | 5056555203729 |
| Izcelsmes valsts | Apvienotā Karaliste |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Svars | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Informācija
Piezīmes
Nepieciešama palīdzība?
Mēs izmantojam sīkfailus, lai jums būtu ērtāk lietot mūsu vietni, lai rādītu reklāmas un analizētu datplūsmu (kas palīdz mums uzlabot mūsu vietni). Mēs augstu vērtējam arī jūsu privātumu. Lūdzu, izvēlieties savu preferenci (to varat mainīt jebkurā laikā).