Yhteensä
24,92 €
0,00 €
Superfood-juoma jauheena Applied Nutrition Critical Greens, maulla: Apple Burst. Sisältö: Hapankorkeus: 1,5 kg: 150g. Sertifiointi: Vegaaninen, kasvissyöjä, halal.
Critical Greens on täynnä 17 super-vihannesuutetta, mukaan lukien parsakaali-, selleri-, pinaatti-, vehnänurmikka- ja lehtikaalijauhe, ja saat urheilulliset vihannekset erittäin kätevästi. Kriittinen sekoituksemme voidaan yksinkertaisesti lisätä proteiinipirtelöön, hedelmäsmoothieen tai sekoittaa veteen raikkaan luonnollisen maun saamiseksi.
AVAINTIEDUT
Ultimaattinen urheilullinen super vihannesten sekoitus
Käytetään yhdessä viiden päivän ruokavaliosi kanssa
17 super-vihreät ainesosat
Raikas luonnollinen maku
Sopii vegaaneille ja kasvissyöjille
Halal-sertifioitu tuote
| Paino | 150 g (gramma) |
|---|---|
| Sertifiointi | halal, vegan, vegetarian |
| Sisältö | 150g |
| Maku | Apple Burst |
| Täydennystyyppi | jauhe |
| Ohjeet | Sekoita 1 mittalusikallinen (5 g) lasilliseen vettä tai lisää smoothieen tai ruokaan. Suositellaan 1 annosta päivässä. |
| Allergiatiedot | Valmistettu laitoksessa, jossa käsitellään soijaa, maitoa, munia, gluteenia. |
| Merkki | Sovellettu ravitsemus |
| EAN | 5056555203729 |
| Alkuperämaa | Yhdistynyt kuningaskunta |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Paino | 150g |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Tietoja
Huomautukset
Tarvitsetko apua?
Käytämme evästeitä, jotta saat parhaan mahdollisen kokemuksen sivustollamme, jotta voimme näyttää mainoksia ja analysoida kävijämääriä (mikä auttaa meitä parantamaan toimintaa). Arvostamme myös yksityisyyttäsi. Valitse mieltymyksesi (voit muuttaa sitä milloin tahansa).