Osavi B-komplex ústní sprej, pomeranč (25 ml)
15,70 € Včetně DPH
Veganský doplněk stravy obsahující vitamíny skupiny B Osavi B-Complex orální sprej. Forma ústního spreje je velmi praktická pro jeho použití, rychlé vstřebávání a nezatěžuje trávicí trakt. Příchuť: Příchuť: pomeranč, balení obsahuje: balení: 25 ml. Bez lepku, bez GMO.
P41400
Stock: 50
Popis
Osavi B-komplex ústní sprej
- Nová forma doplňování.
- Zásoba na 4 měsíce v jedné malé, praktické lahvičce.
- Obsahuje kompletní B-komplex (osm vitaminů skupiny B).
- S xylitolem a přírodní pomerančovou příchutí.
- Snadné použití: nemusíte ho zapíjet sklenicí vody ani rozpouštět, což usnadňuje jeho užívání lidem, kteří mají potíže s polykáním .
- už žádné kapsle nebo tablety!
Další informace
| Hmotnost | 25 g |
|---|---|
| Typ doplňku | sprej |
| Certifikace | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnost | 25g |
| Příchuť | Orange |
| Značka | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Země původu | Polsko |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Obsah | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Značka
Značka
Osavi
Značku Osavi založila skupina nadšenců pro zdraví a životní prostředí, kteří chtěli na trh přinášet výrobky nejvyšší kvality s ohledem na udržitelnost. Společnost Osavi si vybírá všechny dodavatele a obchodní partnery, kteří musí splňovat vysoké standardy. Každý dodavatel surovin musí mít certifikáty vysoké kvality a zajistit humánní pracovní podmínky. Všechny výrobky Osavi jsou testovány interně společností a externími společnostmi, aby byla spotřebitelům zaručena nejvyšší kvalita.